Yorumlar

 

"Taksim sanatta 3 üncü yılımızı geride bıraktık burada olmaktan çok mutluyuz. 2 çocuğum da ders alıyor. öğretmenleri çok iyi ve güler yüzlü. artık evimiz gibi hissediyoruz. çocuklarımın müzik konusundaki gelişmelerini de keyif alarak takip ediyoruz. herkese tavsiye ediyorum .

Uzun  Ailesi
 

"Kızımızın Keman çalmayı öğrenmesini istedik ve araştırdık. Yaptığımız araştırmada bizim düşüncemize uygun eğitimi veren, ortamı düzgün, ödemeleri bütçemize göre bir kurum olarak Taksim Sanat Merkezi'nde karar kıldık. Ne kadar doğru karar verdiğimizi eğitim başladıktan sonra daha iyi anladık.Öncelikle insan ilişkilerinin doğru oluşturulduğu bir kurumda olduğumuzu anlamaktan mutluyuz. Kurumdan içeriye girdiğimizde eğitmenlerin ve çalışan tüm personelin güler yüzüyle karşılanmak ve aynı sıcaklıkta oradan ayrılmak bizi çok mutlu ediyor. Kızımızın enstrümanına hakim olması, Tanıması, Derslerini sevmesi ve evde boş zamanlarında kendiliğinden çalışmasında öğretmenin çok büyük pay sahibi olduğunu düşünüyor ve kendisine teşekkür ediyoruz.

Donat Ailesi
 

"İkiz çocuklarımız 10 yaşında idi. Kızımıza piyano, Oğlumuza ise gitar dersleri aldırmak istedik. İnternet vasıtası ile müzik eğitimi veren kursları ararken, Taksim Sanat Merkezi'nin internet sitesini gördük ve bir haftasonu ailece giderek Taksim Sanat Merkezi'nden Emir Bey ile görüştük. Bu sıcak ve samimi görüşme sonucunda çocuklarımızın burada müzik eğitimi almasına karar verdik. Bizim bu kararı almamızı sağlayan sebep, eğitimin bu kurumda sadece para kazanmak amacıyla değil, Heyecan verici ve dinamik bir tarzda hiç sıkılmadan fakat profesyonelce yapıldığını hissetmiş olmamızdır. Enstruman çalmada her geçen hafta daha da ustalaşıyoruz. Taksim Sanat Merkezi'nde kendimizi büyük bir aile içerisinde mutlu ve hayat dolu hissediyoruz.

Gençay Ailesi

"Selin Kaşeler: Okul ve günlük kaygılardan beni arındıran ve rahatlatan bir yer. Öğretmenler çok sabırlı ve iyi öğretebilmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Taksim Sanat'ı çok seviyorum. Üç senedir gidiyorum ve çok mutluyum.
Cüneyt Kaşeler: Sıkmadan, bıktırmadan sanat eğitimi verilen, gözümüz arkada kalmadan en değerli varlığımız "çocuğumuzu" emanet edebildiğimiz bir eğitim yuvası.
Banu Kaşeler: Aile ortamında hissettirerek, sanat aracılığıyla öğrencilerinin zihinsel gelişimine yardımcı olan ve ufkunu genişleten bir kurum.

Kaşeler Ailesi
 

"kızımız 5 yaşında iken başladığımız piyano kursumuz büyük bir keyifle devam ediyor. bir eğitimci olarak kaliteli eğitim olması benim için çok önemli. özellikle birebir ders olması. çok iyi bir müzik eğitiminin yanında pedagoji eğitimi almış bir öğretmenle karşılaşmak büyük bir şans. zeynep büyük bir istekle piyano çalıyor ve taksim sanata koşarak geliyoruz.anne baba olarak kızımızı müzikle bu kadar güzel bir şekilde tanıştıran sevdiren damla aydın öğretmenimize, öğretmenimizi bizle karşılaştıran taksim sanata teşekkür ediyoruz.

Uysal Ailesi
 

"Sevgi dolu ve İş ciddiyeti olan sevimli bir ortam. Emir hocanın işini çok severek yapması, çocuğumuzu kesinlikle teslim etmekte hiç tereddüt etmediğimiz, gitar çalmayı öğretmenin nasıl hiç sıkmadan yapıldiğini 2 yıldan beri gözlemlediğim, ailece çok sevdiğimiz eğitim yuvası.. İyi ki varsınız.

 Arslan Ailesi